Advertiorial

שיטה חדשה להילחם בעודף משקל. את/ה מדביק/ה את המדבקה ואת/ה מוריד/ה 7-8 ק"ג תוך 10 ימים

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואצפ

נובמבר 24 | יובל קרסו

תוצאות מדהימות של טיפול חדשני להרזיה שפותח על ידי מדענים צרפתים. כל שעליך לעשות הוא להדביק טלאי על העור שלך והשומן נשרף מעצמו. זה לא דורש דיאטות קיצוניות או פעילות גופנית סדירה. האם אנו עומדים בפני ירידה במשקל של העתיד? כל הסימנים מראים שכן.

המחקר הזה נכנס להיסטוריה

במחקר שנערך על ידי המכון הצרפתי להשמנת יתר ובריאות, השתתפו 5,000 נשים וגברים עם דרגות שונות של עודף משקל. במשך 30 יום הם עברו טיפול חדשני לירידה במשקל, שכלל שימוש במדבקה מיוחדת על חלק נבחר בגוף. התוצאות הפתיעו את יוצרי השיטה בעצמם. התברר ש:

● בכל משתתפי המחקר, קצב חילוף החומרים גדל פי 2-3 לאחר היישום הראשון של הטלאי.

● 89% מהמקרים הצליחו לרדת 7עד 8ק”ג ב-10הימים הראשונים.

● 91% מהנשים הצליחו להיפטר משינויים בצלוליט.

● ב-94% מהמקרים, הנבדקים הפסיקו לאכול בין הארוחות העיקריות, הרגישו שבעים יותר למשך זמן רב יותר.

● ב-97% מהנבדקים לא הופיע אפקט היו-יו.

מדענים ברחבי העולם חשים: אנו מתמודדים עם התקדמות גדולה בשיטות טבעיות לטיפול בעודף משקל. יש גם קולות שקוראים לזה “מבער שומן” ו”אוכל קלוריות”.

 
"הוא המפעיל של שריפת השומן הטבעי החזק ביותר שנתקלתי בו. ראיתי במו עיני איך ללא רחמים הם הורידו את הקילוגרמים העודפים. הוא היה יעיל גם במקרים של עודף משקל מתקדם ובחלקים הקשים ביותר בגוף, כגון, הבטן או הירכיים. שלא לדבר על העובדה שהנבדקים איבדו 1/3 ממשקלם העודף תוך קצת יותר משבוע. זה באמת הרשים אפילו אותנו".

Bédier chrétien
חבר בצוות המחקר של מכון
השמנת יתר ובריאות

מהי הנוסחה החדשנית של SlimPatch?

במהלך 9 שעות הפעולה של מדבקה בודדת, מופעל האנזים LPL אשר מפעיל סוג “תחנת כוח” בגוף המאיץ את המרת חומצות השומן האגורות בתאי השומן לאנרגיה. בדרך זו, תאי השומן מתכווצים והקילוגרמים נעלמים.

נוסחה זו מבוססת על מערכת תרמית: לאחר הנחת המדבקה על פני העור, המרכיבים הפעילים משחררים חומרים הממריצים את חילוף החומרים, ממזערים את תחושת הרעב ומפחיתים צלוליט.

בשכבות המיוחדות של המדבקה מסתתרים חומרים ממקור צמחי בעלי תכולה גבוהה ביותר של שורפי שומן טורבו, המאפשרים לאבד משקל כמעט ללא מאמץ.

 
"אחרי לידת בני מצאתי את עצמי עם בטן רופסת, סימני מתיחה וצלוליטיס. למרבה המזל, לא ויתרתי והחלטתי לנסות את המדבקות האלה. SlimPatch עזר לי להיפטר מעודפי השומן במהירות, למרות שלא הייתי בדיאטה מיוחדת או ספירת קלוריות. לאחר חודש של טיפול, אני שוקלת 56ק"ג, ירדתי 21 ק"ג והחזרתי את הגזרה שלי מלפני ההריון. בנוסף, הנראות של הצילוליט ירדה במידה ניכרת, אז אני לא מתכוונת להפסיק את הטיפול. תודה לך SlimPatch!"

Eliane, 32 years old

שלבי פעולה שונים של נוסחת SlimPatch לדוגמה של טיפול בן 30 יום :

● שבוע ראשון – זרימת אנרגיה, קצב חילוף חומרים מואץ, ירידה במשקל של 4 עד 8 ק”ג (בהתאם לנטייה של הגוף)
● שבוע שני – שיפור במצב הרוח, איבוד של 2-4 ס”מ בירכיים, הפחתה בשינויים בצלוליט ב-40%, הפחתת תחושות הרעב
● שבוע שלישי – השטחת הבטן – סימון ברור של קו המותניים, הפחתת תכולת השומן ב-60-80%
● שבוע רביעי – הפסקה מוחלטת של אכילה בין הארוחות, הפחתה מוחלטת של צלוליט, ירידה במשקל של 7-13 ק”ג (תלוי בנטיית הגוף האישית)

 

השפעות מוכחות:

בדיקות רפואיות אישרו כי SlimPatch תורם לירידה מהירה ואפקטיבית במשקל. השיטה פועלת יום ולילה, מגרה באופן פעיל את הגוף לשרוף שומנים. אפשר לומר שהחומרים הכלולים במדבקות, לאחר שחרורם בעור, הופכים את הגוף למכונת שריפת שומן אמיתית.

SlimPatch מסוגל להונות את מרכז דיכוי הרעב במוח שלנו. זה משפיע על ההיפותלמוס, משדר את הדחיפה שהקיבה מלאה, הרבה אחרי שהארוחה העיקרית נאכלה.

הוא גם מעכב את פעולת ההורמונים האחראים על הרעב, כך שאנחנו לא נוסיף כמויות נוספות ונמנע מלנשנש מספר רב של קלוריות.

 

 

דיאטות הן העבר

שומן אינו שורף את עצמו, ולכן צריך לעזור לו על ידי האצת חילוף החומרים, עיכול מזון ביעילות, הגבלת ספיגת השומן שמגיע עם האוכל וגורם לך להרגיש שובע לאורך זמן. כל זה אפשרי עם ה-SlimPatch, ללא צורך להתאמן או להתחיל דיאטת פלא חדשה.

נוסחה זו עברה את כל מבחני הבטיחות ואושרה. היא מתאימה לאנשים בכל הגילאים, בעלי יותר או פחות עודף משקל.

להלן, לנוחיותך, קישור ישיר לאתר הרשמי של היצרן

עדותה של ג'ולי, בת 34

“היום ששינה את חיי”

שאלנו את ג’ולי איך זה שלפני 6שבועות היא שקלה 103ק”ג, והיום אנחנו רואים אישה רזה, חייכנית וחסרת עכבות לחלוטין. הנה התשובה שלה.

שמעתי הרבה דברים טובים על השיטה הזו.

אז אמרתי לכי על זה!

באמת רציתי לשנות את חיי. רציתי לרדת במשקל כדי מעל לכל, שאוכל להרגיש טוב עם עצמי. רציתי לדעת אם אוכל ללבוש מידה M, ואם בכל זאת אני אוכל למשוך גבר שיתאהב בי.

“אני איבדתי משקל כל יום”

זה לא ייאמן, אבל כבר אחרי 3-4ימים שמתי לב לשינויים הראשונים בגוף. התחלתי לאבד סנטימטרים במותניים ובירכיים. הצלוליט נעלם. הרגשתי קלילה יותר ויותר מדי יום, ומה ששימח אותי מאוד, הפסקתי לחשוב על מה שיש במקרר. אני לא מסתירה שזו הייתה הבעיה הכי גדולה שלי. זה מדהים, אבל בקושי הייתי רעבה בין הארוחות! זה מעולם לא קרה לי לפני כן. אני הרגשתי שבעה במשך זמן רב אחרי ארוחת בוקר, צהריים וערב. ואיבדתי משקל במהירות, בלי לעשות כלום כמעט!

 

בסופו של דבר, במשך 6 שבועות ירדתי… 26 ק”ג! אי אפשר היה לזהות את הגוף שלי. לא להתחמק יותר מהשתקפות שלי במראה. לא עוד להרגיש בושה מול אחרים. לא עוד להסתיר את גופי מתחת לבגדים רחבים.

סוף סוף יכולתי להשתזף בבגד ים בלי שום מבוכה.

מה הופך את SlimPatch ליעיל כל כך?

1️⃣ שכבת ההגנה החיצונית

הוא מבצע תפקיד של הגנה, הוא מגן על העור מפני נזק מכני, מים ואבק.

2️⃣ המאגר
הלב של מדבקות SlimPatch™. הוא זה שמכיל את החומרים הפעילים ותמציות הצמחים שנבחרו בקפידה.

3️⃣ הממברנה השולטת בשחרור

היא משחררת את החומרים הכלולים במאגר במהירות מתוכנתת לפרק זמן מסוים.

4️⃣ שכבת הקשירה
הוא קושר את ה-SlimPatch™ לגוף שלך במטרה להעביר את החומרים למחזור הדם הכללי.

כיצד פועל ה-SlimPatch:

שורף שומן

המדבקות משחררות את מרכיביהן בצורה מאוזנת על פני 12 שעות, כך שהן לא מזעזעות את הגוף והופכות אותו למכונה של שריפת שומנים. הגוף שלך מתחיל להשתמש בשומן המאוחסן במהירות שיא.

מפחית תיאבון 

החומרים הפעילים במדבקה משפיעים על ההיפותלמוס (מבנה המוח האחראי על תחושת הרעב, בין היתר) כדי לרסן ביעילות את התיאבון. בנוסף, הם מווסתים את רמת הסרוטונין, המשפר את מצב הרוח ומפחית את הצורך לנשנש מסיבות רגשיות.

מאיץ חילוף חומרים

ה-SlimPatch מאיץ את חילוף החומרים, הגוף שורף את כל המזון שהוא מקבל כדי לקבל את האנרגיה הנחוצה לתפקוד תקין. על ידי האצת מהירות חילוף החומרים, הוא מנצל את כל הקלוריות הנצרכות ובכך מונע הצטברות שומן.

 

הלקוחות שלנו מרוצים: יעילות מוכחת!

10,000+ Satisfied Customers

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ דירוג: 4,9/5

 

הודות לשימוש ב- SlimPatch , עודפי השומן שהצטברו בגופה של ג’ולי במהלך השנים נשרפו כמעט ללא מאמץ. כמו כן, אפקט היו-יו לא מופיע, מה שאומר שתאי השומן התפרקו לחלוטין ולתמיד.

 

תשכחו מדיאטות ופרוצדורות מסוכנות – בחרו בירידה טבעית במשקל עם SlimPatch

כמה פעמים ענית את עצמך בדיאטות מדומות שלא עשו כלום ורק החמירו את המצב? כמה פעמים הרגשת כניעה כשהקילוגרמים חזרו בגדול אחרי שדיאטה הסתיימה? כמה פעמים בכית כשהסתכלת על ההשתקפות שלך במראה?

הגיע הזמן לסיים את זה ולהתחיל פרק חדש לגמרי בחייך. בלי לבזבז הון תועפות, בלי סיכון בסיבוכים או תקופת החלמה ארוכה, כמו במקרה של שאיבת שומן. זה הזמן שלך לשנות הכל ולהחזיר את ההערכה העצמית שלך.

אם את/ה רוצה להשיג תוצאות כמו ג’ולי, גיבורת המאמר הזה, לחץ/צי על הקישור למטה. זה יעביר אותך לאתר הרשמי של היצרן, שם תקבל/י הנחה מיוחדת. אני ממליץ לך לעשות זאת בהקדם, מכיוון שמספר ההנחות היומיות המוענקות מוגבל.

 

עדכון
SlimPatch נמצא כעת במבצע, ניתן להזמין אותו ב -50% הנחה ומשלוח חינם.

 

המלאי עשוי להיות מוגבל (יש להם ביקוש גבוה). לחץ/צי על הלחצן למטה כדי לבדוק את המלאי ולנעול את ההצעה של 50% הנחה שלך .

היכן אוכל להשיג את SlimPatch™?
את/ה יכול/ה למצוא אותו ישירות באתר הרשמי על ידי לחיצה כאן.

 

נ.ב: בנוסף, SlimPatch™ מוגן על ידי ערבות להחזר כספי של 30 יום. פשוט שלח/י להם דוא”ל ותקבל/י את כספך בחזרה.

@2021 ALL RIGHTS RESERVED WELLNESS GURU